Сучасна лабораторія, висока кваліфікація і серйозний практичний досвід лікарів-ортопедів та зубних техніків, які пройшли стажування в великих клініках дозволяють нам багато років надавати послуги по протезуванню зубів на вищому рівні!

Сьогодні протезування зубів значно змінилося в кращу сторону для пацієнтів. І знімні, і протези для постійного носіння стали набагато зручніше і практичніше, металокерамічні коронки майже непомітні, а безметалловая кераміка взагалі не відрізняється від справжнього зуба. Сучасні гнучкі і безпечні матеріали більше підходять для ясен. Нові методики кріплення протезів до здорових зубах майже або зовсім не травмують здорові зуби.

Завдяки можливості вибирати вид і систему зубних протезів, а також матеріал, з якого вони будуть виконані, можна підібрати найбільш зручний, естетичний і оптимально доступний за ціною варіант протезування. Перед самим протезуванням зубів фахівці клініки проводять попередню діагностику, підготовку зубного ряду. Зубні протези виготовляються виключно індивідуально, після зняття замірів і виконання зліпка. Далі проходить примірка шаблону зубного протеза і лише після цього виготовляється сам зубний протез. Після виготовлення коронок або конструкцій проводиться їх примірка, коригування та фіксація. На виготовлені вироби надається гарантія.