Лікування карієсу у Хмельницькому

У нашій клініці лікування карієсу проводиться найновішими пломбувальні матеріали. Є можливість підібрати колір пломби, так що вона буде абсолютно непомітною. Але пам'ятайте, що звертатися в стоматологічну клініку варто якомога раніше, при перших ознаках карієсу, наприклад, відомого темної плями на зубі або великий чутливості зуба до холодного, гарячого, солодкого. Тоді допомога буде нескладною і швидкою. Не терпіть ниючий біль і не чекайте гострого болю - у разі зволікання з візитом до лікаря лікування буде більш складним і тривалим. При болю, або за бажанням клієнта, проводиться місцева анестезія. Найпоширенішою проблемою, з якою до нас приходять пацієнти різного віку, залишається карієс. Лікування каріозних процесів на початковій або прогресуючій стадії дає можливість зберегти зуб цілим і не дати розвинутися більш серйозним і неприємних захворювань зубів і ясен. З цієї причини дуже важливо не відкладати похід до стоматолога, а відвідати його, як тільки з'являться перші ознаки ураження зуба карієсом. Всього за один-максимум два сеанси карієс буде зупинений, а зуб запломбований сучасним білосніжним матеріалом.

Лікування пульпіту у Хмельницькому

Зубний біль - неприємне і часто несподіване явище, яке застигає нас зненацька і змушує прислухатися виключно до неї. Причини появи зубного болю можуть бути самі різні - від елементарної застуди до погано запломбованого зуба, але коли біль гостра, найчастіше ми маємо справу з запаленням зубного нерва (пульпи зуба), тобто пульпітом. Лікування пульпіту спрямоване насамперед на зняття у пацієнта больових відчуттів, видалення запаленої пульпи, чистку каналів і подальшу їх пломбування. Вибір методик лікування пульпи зуба сьогодні настільки великий, що підібрати підходящий спосіб лікування пацієнта не складає ніяких труднощів. У нашій клініці використовуються всі методи лікування пульпіту, тому за бажанням ви самі можете визначити, який із способів вам підходить більше. Хочемо зазначити також, що всі процедури лікування пульпіту в клініці проводяться з використанням сучасних матеріалів.

 Ендодонтичне лікування кореневих каналів у Хмельницькому

Сучасна стоматологія пропонує сьогодні найпрогресивніші методи лікування кореневих каналів - на новому обладнанні, якісними матеріалами, без болю і тривалого лікування. Зрозуміло, запалений нерв і ясна - явище не з приємних, але досвідчений фахівець завжди зуміє виконати роботу по пломбування кореневих каналів і позбавити вас від неприємних відчуттів, навіть якщо мова йде про найскладніших ситуаціях. Ситуація з пломбуванням каналів виникає в разі глибокого розвитку карієсу і запалення зубного нерва (пульпи). Спочатку, після відкриття каналів проводиться тимчасове пломбування, а через кілька днів - постійне (заключне) пломбування. Важливою частиною процедури є обтурація - запечатування порожніх кореневих каналів з метою попередження потрапляння в них різних субстанцій з ротової порожнини, рідини і залишків їжі. Безпосередньо пломбування кореневих каналів проводиться одним з перерахованих методів:

пломбування каналів однією пастою; пломбування каналів методом одного штифта; пломбування каналів методом латеральної конденсації.

Кожен з цих методів ефективний і має свої переваги. Він підбирається лікарем, виходячи з медичних показань конкретного пацієнта і його стану здоров'я.

Реставрація зубів у Хмельницькому

Сьогодні реставрація зубів, як і будь-яка область стоматології, є абсолютно безболісною для пацієнта і пропонує найефективніші методи відновлення і зміцнення ваших зубів. Сучасні матеріали, що використовуються при цьому, в точності відтворюють не тільки форму, структуру і колір зуба, але і його блиск і прозорість. Запропонована вам реставрація може мати розміри самої звичайної пломби, але при цьому замінює тканину зуба матеріал набагато міцніше. У разі, коли від зуба відколена частина і це стає серйозною психологічною проблемою для пацієнта, реставрація зубів також буде одним з кращих рішень. У реставрації зубів стоматологічна клініка використовує фотополімерні композити. Важливе їх властивість - контрастність на рентгенівському знімку. У багатьох випадках сильних руйнувань зуба, коли в минулому потрібно було обов'язково ставити на зуб коронку, тепер застосовується відновлення зубів. Навіть найтонших стінок зуба досить, щоб зберегти його за допомогою відреставрованих тканин.